SON DƏQİQƏ

www.bakitv.az

Avroliqada üç gündə 45 oyun

Avroliqada üç gündə 45 oyun
24-08-2020, 17:02 42 dəfə baxılıb

Sabah Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsi start götürəcək.
Bakıtv.az-ın məlumatına görə, üç gün ərzində 45 matç keçiriləcək.
Azərbaycan təmsilçiləri “Neftçi”, “Keşlə” və “Sumqayıt” avqustun 27-də meydana çıxacaq.
Sonuncular “Şkendiya”nı, “Neftçi” “Şkupi”ni sınağa çəkəcək. Şimali Makedoniyalılarla duellərə çıxacaq bu iki komanda kimi, “Keşlə” də evdə oynayacaq. Bakılılar Albaniya “Laçi”sini qəbul edəcək.
Avropa Liqası
I təsnifat mərhələsi
25 avqust
20:00. “Riterlay” (Litva) - “Derri” (İrlandiya) 
26 avqust
20:30. “Proqress” (Lüksemburq) - “Zeta” (Monteneqro)
27 avqust
18:00. “Kayrat” (Qazaxıstan) - "Noa" (Ermənistan)
18:00. “Ordabası” (Qazaxıstan) - "Botoşani" (Rumıniya)
18:00. “Ventspils” (Latviya) - “Dinamo-Avto” (Moldova)
18:30. “Borats” (Bosniya və Herseqovina) - "Sutyeska" (Monteneqro)
18:30. “Teuta” (Şimali Makedoniya) - "Beytar" (İsrail)
18:30. “Nomme Kalyu” (Estoniya) - "Mura" (Sloveniya)
19:00. “Dinamo” (Minsk, Belarus) - "Pyast" (Polşa)
20:00. “Sumqayıt” (Azərbaycan) - “Şkendiya” (Şimali Makedoniya)
20:00. "Alaşkert" (Ermənistan) - “Renova” (Şimali Makedoniya)
20:00. “Apollon” (Kipr) - “Saburtalo” (Gürcüstan) 
20:00. "Bodo Qlimt" (Norveç) – “Jalgiris” (Kauno, Litva)
20:00. “Neftçi” (Azərbaycan) - “Şkupi” (Şimali Makedoniya)
20:30. “Fehervar” (Macarıstan) - “Bohemians” (İrlandiya)
20:30. "Olimpiya" (Sloveniya) - “Vikinqur” (İslandiya)
21:00. “Lokomotivi” (Gürcüstan) - “Universitatya” (Rumıniya)
21:00. MOİK (Bolqarıstan) - “Sirens” (Malta) 
21:00. “Makkabi” (Hayfa, İsrail) - “Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina)
21:00. “Keşlə” (Azərbaycan) - "Laçi" (Albaniya)
21:00. “Vaduts” (Lixtenşteyn) - “Hibernians” (Malta) 
21:00. “Orxus” (Danimarka) - “Honka” (Finlandiya) 
21:00. “Malmö” (İsveç) - “Krakoviya” (Polşa)
21:00. “Hammarbü” (İsveç) - “Puşkaş Akademi” (Macarıstan)
21:00. “Rusenborq” (Norveç) - “Breydablik” (İslandiya) 
21:00. “Jalgiris” (Vilnüs, Litva) - “Payde” (Estoniya)
21:15. “Hafnarfyordur” (İslandiya) - "Dunayska" (Slovakiya)
21:30. TNS (Uels) - "Jilina" (Slovakiya)
21:30. “Şaxtyor” (Belarus) - “Sfantul” (Moldova) 
21:45. "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - “Dinamo” (Batumi, Gürcüstan) 
22:00. “İskra” (Monteneqro) - “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan)
22:00. “Petrokub” (Moldova) - “Topola” (Serbiya) 
22:00. "Kukesi" (Albaniya) - "Slaviya" (Bolqarıstan)
22:00. “Valletta” (Malta) - “Bala Taun” (Uels) 
22:00. “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - “Differdanj” (Lüksemburq) 
22:00. B-36 (Farer adaları) - “Levadiya” (Estoniya)
22:15. “Servett” (İsveçrə) - "Rujomberok" (Slovakiya)
22:30. "Styaua" (Rumıniya) - "Şirak" (Ermənistan)
22:45. “Motervell” (Şotlandiya) - “Qlentoran” (Şimali İrlandiya)
22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) - “Runavik” (Farer adaları)
22:45. "Maribor" (Sloveniya) - “Kolreyn” (Şimali İrlandiya)
23:00. "Lex" (Polşa) - “Valmiera” (Latviya)
23:00. “Partizan” (Serbiya) - RFS (Latviya)
23:00. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “İlves” (Finlandiya) 
23:00. “Honved” (Macarıstan) - “İnter” (Finlandiya)

ŞƏRH YAZ
OXŞAR XƏBƏRLƏR
SON DƏQİQƏ